cze
19
21

Kasia & Michał | ślub i wesele plenerowe Folwark Wiązy

ślub i wesele plenerowe Folwark Wiązy wesele w stodole slow wedding rustykalne boho DIY wedding Dzikie Historie małopolskie

Ślub i wesele plenerowe Folwark Wiązy

Ślub Muchy i Mentosa (czyli Kasi i Michała), który odbył się w Folwarku Wiązy to historia barwna i gęsta w zdarzenia.
Organizacja całej imprezy była dziełem Pary, ich przyjaciół i rodziny. Wspólnymi siłami udekorowali folwark, ułożyli kwiaty, zaplanowali gry i zabawy. Zjawiskowy tort upiekła ciocia a zamiast pierwszego tańca Kasia,Mateusz & Mateusz dali wspaniały koncert. Także jedynymi osobami spoza kręgu byliśmy my i ekipa z Funky Weddings, ale ani przez chwilę nie czuliśmy się “obcy”. Mama Kasi dbała o to czy się najedliśmy, a pozostali zapraszali do wspólnej zabawy.
O jedzeniu też nie sposób nie wspomnieć bo to było nasze pierwsze, w pełni wege (!) wesele.

Moglibyśmy jeszcze tak długo rozpływać się w zachwytach. Dla nas w dużym stopniu był to ślub przełomowy. Symbol tego, że naprawdę da się zrobić wszystko po swojemu, bez kompromisów. Najlepszym podsumowaniem będzie oddanie głosu Młodej Parze :

“Nikt nie wierzy że to wydarzyło się naprawdę. Dzięki to za mało powiedziane. W życiu nie widziałam w ogóle lepszych zdjęć czegokolwiek.
My wierzymy w kosmos I że on nam Was zesłał. Cały reportaż oddaje ducha imprezy i chyba wpisuje się w ~Dzikie Historie ~ 100% Nocy Kupały jakiej nie powstydziliby się nasi przodkowie. Po cichu liczymy, że będą one inspiracją dla innych, by organizować nieco mniej sztampowe wesela. Szczerze mamy dość ślubów od linijki i wydaje nam się, że tylko nieuzasadniony strach przed innością jest dla wielu jedyną przeszkodą”

Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Karolina& Michał | wesele w stodole Dyrkowo
Agatka & Mati | garden party i impreza w stodole
Ewelina & Seweryn | sesja w stodole

Siedlisko Sobibór
Free Feel Farm

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ