maj
29
21

Amanda & Błażej | ślub i sesja w górach

ślub i sesja w górach boho Tatry Zakopane elopement Jaszczurówka kapliczka Kasprowy Wierch Dolina Kościeliska Dzikie Historie

Ślub i sesja w górach, czyli slow-adventure wedding

A gdyby tak rzucić wszystko i uciec w Tatry?

“Warto brać odpowiedzialność i robić coś tak, jak TY chcesz, a nie tak jak się powinno.
Miało być wielkie wesele (w zeszłym roku, przełożone na ten), takie z DJ-em, konkursami, na wielkiej sali. W marcu będąc w górach stwierdziliśmy >>A jakby zrobić to tu? Szybciej niż w lipcu? Z bliskimi? << No i poszło. Nie dla wszystkich było to miłe i wygodne, że nie będzie wesela…nie każdy popierał i dodawał skrzydeł…ale właśnie ! To nie dla każdego, tylko dla NAS.
Zrobiliśmy to po naszemu, w otoczeniu 15 osób, w Kaplicy na Jaszczurówce, tańcząc do Whitney Houston i Elvisa Presleya, a pierwszy kawałek bujając się do Wodeckiego. Zrobiliśmy to w ten sposób, by czuć, że to NASZ dzień i nikomu nie trzeba dogodzić. Nie uważam, że forma dużego wesela jest zła, ona po prostu nie jest moja. Sama myśl wywoływała we mnie napięcie, niepokój i uczucie >>to nie Twoje<<.

Warto wybrać SIEBIE”

Powyższe słowa należą do Amandy i uznaliśmy, że najlepiej wprowadzą nas w dzisiejsza historię. Nasza Para Młoda postanowiła porzucić wszystkie dotychczasowe plany ślubne, zarezerwowaną salę i zabrać najbliższą rodzinę aż z Kujaw (!) – wszystko po to by zrealizować swoje marzenie.
Podziwiamy ich za to bardzo i serdecznie przyklaskujemy takiej postawie. Nie dajcie sobie wmówić, ze jesteście samolubni – nikt za Was nie przeżyje życia i szkoda go marnować na konwenanse i strach.

Cudownym zrządzeniem losu trafiliśmy na siebie i mogliśmy towarzyszyć im w tej wspaniałej przygodzie, powracając do znajomych ścian Kaplicy na Jaszczurówce i Rezydencji Gubałówka. Choć warunki pogodowe dawały nam nieźle popalić, a górskie szczyty co chwilę znikały naprzemiennie w deszczu i mgle to Młodzi potrafili swoim entuzjazmem przekuć każdą sytuację w zaletę. Amanda i Błażej mają u nas na stałe zarezerwowane ciepłe miejsce w serduszku, a Was zapraszamy do fotograficznych wspomnień z ostatniego weekendu majowego w Tatrach.

Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Maria & Kuba | ślub w Zakopanym
Kasia & Krystian | ślubna sesja na Kasprowym Wierchu
Gosia & Tomek | sesja w Bieszczadach
Agnieszka & Sebastian | sesja ślubna w Dolomitach (Włochy)

W Chacie pod Rysami
Zima nad Morskim Okiem

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ