wrz
13
19

Feel Free Farm

Feel Free Farm sesja nocna w stodole agroturystka konie świętokrzyskie ognisko sesja na wsi Stopklatka

Poszukiwanie pięknych miejsc nigdy się nie kończy.
Szukamy dla siebie, bo mamy “żyłkę” odkrywców i cieszy nas znajdywanie takich skarbów. Napawamy się widokami, wyciszamy na łonie natury, przemierzamy nowe szlaki i zaglądamy w każdy, obiecujący zakręt.
Szukamy też dla Was.
Zaznaczamy nowe punkty na mapie lokalizacji plenerowych, tak by móc dostosować się jak najlepiej do Waszej wizji i jednocześnie nie szczęznać z nudów powracając gdzieś znów i znów w krótkim odstępnie czasu.

Roberta ze Stopklatki poznaliśmy przy okazji “Niewarsztatów“, czyli wydarzenia fotograficznego, które osobiście zorganizował w pobliskim Bodzentynie.
Jest to fotograf pełen pasji, uwielbia tworzyć różne, kreatywne akcje i spontaniczne sesje. Kiedy więc zadzwonił do nas pewnego popołudnia, jadąc osobówką załadowaną rodziną, sprzętem, kwiatami i…wanną, zapraszając do odwiedzenia go w Kapkazach, gdzie w “Feel Free Farm” zaplanował serię fotograficznych projektów z chęcią podjęliśmy wyzwanie, zapakowaliśmy piwo, kapelusz i w drogę.
Do wesołej ekipy, skrzyknęliśmy jeszcze Pawła z Brick Product i tak zaczęło się nasze fotograficzne jam session.Spodobało się? Koniecznie zajrzycie też na :

Niewarsztaty
Siedlisko Sobibór
Tradycja Doliny Psarki

Miejsce na sesję ŚWIĘTOKRZYSKIE skanseny, stodoły i agroturystyki

Agatka & Mati | garden party i impreza w stodole
Karolina & Michał | wesele w Dyrkowo
Ewelina & Seweryn | sesja w stodole

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ