wrz
03
21

Magda & Kuba | wesele w Zakątku Świętokrzyskim

wesele w Zakatku świętokrzyskim boho wesele klimat ludowy Dzikie Historie Staszów świętokrzyskie zespół tańca first look

Znów stoję przed nie lada wyzwaniem. W paru zdaniach powinnam Wam opowiedzieć o Parze i o dniu w którym celebrowaliśmy ich miłość, tylko co my tak naprawdę możemy wiedzieć. Trafiamy na krótki urywek z Waszego życia i tak samo szybko znikamy (no chyba, że nas wyjątkowo lubicie i zatrzymacie nas na dłużej).
Jesteśmy pobocznymi obserwatorami, którzy wpadają w ten wir wydarzeń, pełen radości i zamieszania.

Historia rozpoczęła się dla nas jak wiele innych. Pierwszy kontakt, rozmowa, dopięcie formalności. Na tym etapie możemy mieć już jakiś zarys ślubu. Znamy suche fakty, spisujemy plan. Przewidywaliśmy, że atmosfera pracy będzie przyjazna bo też tacy właśnie są Oni – cieplutcy i serdeczni. Gdzie będzie odbywało się przyjęcie i jak sala zostanie udekorowana przez zdolną siostrę Młodej. Co będzie atrakcją wieczoru i dokąd pójdziemy podziwiać zachód słońca.
Jednak całe piękno tkwi w tym, czego nie możemy wyreżyserować. Wasze uczucia i reakcje.
Dzięki nim każda z pozoru błaha sytuacja staje się magiczna.

Wesele w Zakątku Świętokrzyskim

Jadąc na ślub Magdy i Kuby nie mogliśmy wiedzieć, że to będzie jedna z najbardziej emocjonalnych ceremonii jakich byliśmy świadkami.
Nie mogliśmy zaplanować jak zareaguje Kuba gdy po raz pierwszy zobaczy ukochaną w sukni ślubnej, ani radosnego uśmiechu Panny Młodej, który nie schodził z jej twarzy przez cały dzień. Spontanicznych choreografii na parkiecie czy ekscytacji, która udzielała się gościom podczas fenomenalnego pokazu Zespołu Pieśni i Tańca do którego należą Młodzi.

To dzięki temu każdy ślub, bez względu na wybrany styl i lokalizację jest unikatowy. To Wy go czynicie wyjątkowym.

Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Kasia & Kamil | rustykalny ślub w Folwarku u Różyca
Ania & Mateusz | boho wesele w Stodole pod Kasztanami
Asia & Krzysiek | rustykalny ślub w Gościńcu za Borem

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ