wrz
02
22

Matylda & Mateusz | wesele i sesja w Ranczo w Dolinie

wesele i sesja w Ranczo w Dolinie Kiszkowo rustykalne wesele boho styl wesele plenerowe wesele w stodole Wielkopolskie Dzikie Historie

Wesele i sesja w Ranczo w Dolinie

O “Ranczu w Dolinie” usłyszeliśmy już dawno. To sielskie i urokliwe siedlisko jest znane z rustykalnej stylistyki…i braku zasięgu, co jest niewątpliwie atutem jeśli marzy Wam się ucieczka przed pośpiechem i codziennymi obowiązkami.
Położony w sercu Puszczy Zielonki, otoczony łąkami i lasami jest idealną opcją dla tych, którzy cenią sobie wypoczynek na łonie natury.
Właściciele Rancza dbają o to, by ich odwiedzający czuli się jak w domu.
Tak właśnie było w przypadku naszej Pary, którzy tak bardzo pokochali to miejsce, że powracali tam wielokrotnie, łącznie z późniejszą sesją poślubną. Jeżeli można mówić o jakiejś sali weselnej stworzonej idealnie pod wizję Pary to tu mamy taki przypadek.

Bo też Matylda i Mateusz od przepychu i sztywnej elegancji wolą luźną atmosferę i swobodę. A już najbardziej to kochają zwierzątka, których nie mogło zabraknąć w tak ważnym dniu. Ten duet miło nas zaskakiwał kreatywnymi pomysłami na ujęcia jak spacer z pieskami czy sesja z zimnymi ogniami…na huśtawce. Nie sposób nie wspomnieć też o Manufakturze Marzeń, która zadbała o klimatyczną dekorację sali a znakomita zabawę na parkiecie zapewniał niezawodny Dj Mocny.

Zatrzymajcie się z nami na chwilę i wspominajmy ten piękny dzień z końcówki lata.

Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Ania & Mateusz | boho wesele w Stodole pod Kasztanami
Kasia & Kamil | rustykalny ślub w Folwarku u Różyca|
Kasia & Michał | wesele plenerowe Folwark Wiązy

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ