paź
09
22

Magda & Tomek | sesja w ogrodzie botanicznym Powsin

sesja w ogrodzie botanicznym Powsin sesja w szklarni palmiarnia sesja w Warszawie mazowieckie Dzikie Historie

Sesja w ogrodzie botanicznym o każdej porze roku

Zawsze staramy się podkreślać, że zarówno sesja jak i ślub powinny być w zgodzie z Waszymi zamiłowaniami. Chcemy stworzyć coś wyjątkowego w przestrzeni w której będziecie czuli się przyjemnie i swobodnie. Magda i Tomek wielokrotnie nam podkreślali jak ważna jest dla nich natura, zwłaszcza wszelkie kwiaty. Na sesję narzeczeńską szukaliśmy dzikiej łąki, wesele odbyło się w wiejskiej scenerii skansenu Muzeum Wsi Kieleckiej, więc nie mogło być inaczej z sesją poślubną.
Choć była już późna jesień i wydawałoby się, że poszukiwanie bujnej roślinności spełzną na niczym to całe szczęście mamy ogrody botaniczne, które o każdej porze roku przeniosą Was z zimna i słoty do zielonej dżungli.

Ogród botaniczny PAN w Powsinie

Ogród botaniczny PAN w Powsinie jest jednym z największych w Polsce, zajmuje powierzchnię ponad 80 hektarów i posiada ponad 10 tysięcy gatunków roślin. Można tam zobaczyć wiele ciekawych eksponatów, w tym m.in. kolekcję roślin z regionów klimatu tropikalnego, ogród japoński, stawy wodne, strefy tematyczne i sezonowe.

Jesteśmy zwolennikami wybierania na sesję jednego miejsca, ponieważ możecie się zrelaksować i skupić na sobie zamiast odrywać co chwilę by pokonać dalsza trasę samochodem. W ogrodzie niemal nie czuliśmy upływającego czasu, delektowaliśmy się otoczeniem, które z każdym przemierzonym krokiem zaskakiwało nas następnym, urokliwym zakątkiem.

Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Monika & Damian | sesja w palmiarni

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ