kw.
01
22

Miejsce na sesję ŚWIĘTOKRZYSKIE (lista wg kategorii)

miejsce na sesję świętokrzyskie plener ślubny sesja narzeczeńska Dzikie Historie pomysły inspiracje

Jak do nas trafiliście?

Może przeglądaliście zdjęcia znajomych i zapragnęliście zrobić własną sesję albo chcecie uwiecznić ważny moment Waszego życia jak zaręczyny lub narodziny dziecka?
A może po prostu jesteście poszukiwaczami przygód i lubicie wynajdować nowe miejscówki na niedzielne spacery i skończyły się Wam pomysły?

Tu pojawiamy się my i nasza seria poradników “Miejsca na sesję”.
Poniżej znajdziecie listę atrakcyjnych lokalizacji wybranego województwa, skategoryzowanych wg. ich najbardziej charakterystycznych walorów.
Zdecydowaliśmy się na taki podział ponieważ podobną zasadę przyjmujemy przy indywidualnych konsultacjach z naszymi Parami.
“Powiedz jaką masz wizję a my znajdziemy Ci odpowiednie miejsce”.

Wybór jest oczywiście przeselekcjonowany i subiektywny.
Wskazujemy wyłącznie miejsca osobiście przez nas sprawdzone, które bez większych zastrzeżeń polecamy na wizytę i sesje zdjęciowe (z wyszczególnieniem zalet i wad). To, że czegoś poniżej nie znajdziecie może wynikać z dwóch powodów : nie polecamy tego miejsca lub jeszcze go nie przetestowaliśmy. LISTA NIE JEST ZAMKNIĘTA. Wciąż poszukujemy i odkrywamy nowe perełki, które chętnie Wam zaprezentujemy.

Świętokrzyskie

Rozpoczynamy naszą serię od województwa świętokrzyskiego ponieważ jest to najbardziej wyeksplorowany przez na teren.
To moja rodzinna ziemia, tu się urodziłam i wychowałam. Tu też poznaliśmy się z Damianem i wspólnie mieszkaliśmy przez wiele lat.
Zjeździliśmy i przeszliśmy wiele kilometrów zarówno prywatnie jak i “służbowo” ale mamy świadomość, że nadal sporo przed nami.
Wierzymy, że dzięki zebranej przez nas bazie odkryjecie na nowo te piękne tereny.

Dlaczego warto zrobić sesję w świętokrzyskim?

Góry Świętokrzyskie mogą być dla Was dobrym wyborem jeśli marzy Wam się “górska” sesja ale mieszkacie na północy kraju i inne pasma są dla Was zbyt odległe.
Poza leśnymi rezerwatami znajdzie się tu również coś zarówno dla miłośników wodnych krajobrazów, rustykalnych stodół jak i eleganckich pałacyków.

Decydującym aspektem może być też dla Was odległość i czas bo mieszkacie w świętokrzyskim i nie chcecie/nie możecie wybrać się zbyt daleko.
Postaramy się udowodnić, że opcji jest sporo zarówno na dłuższe wyprawy jak i krótką spotkanie o zachodzie słońca.

Lista ciekawych miejsc na sesję w ŚWIĘTOKRZYSKIM wg kategorii :

Znaleźliśmy miejsca, które Wam się podobają, ale co dalej?
Czy wybrać jedno czy więcej? Jak macie się przygotować?
Co mamy robić na sesji?

Na te i inne pytania również wkrótce odpowiemy ; )

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ