lip
01
18

Kadzielnia Sport Festiwal 4

Kadzielnia Sport Festiwal 4 Kielce KSF hamaki wspinaczka downhill sport Aleksandra Kaniewska slackline strefa chilloutu atrakcje Kielce WLK4

Kadzielnia Sport Festiwal 4, czyli weekend pełen atrakcji

Kadzielnia Sport Festiwal, w skrócie KSF, to jak nazwa wskazuje impreza poświęcona sportom ekstremalnych i wyczynowych.
Przez cały weekend każdy, bez względu na wiek i umiejętności, mógł spróbować swoich sił chociażby we wspinaczce skałkowej, pływaniu kajakiem czy poćwiczyć triki na deskorolce. Kadzielnia została podzielona na strefy, które oferowały rozmaite atrakcje, w zależności od potrzeb. Lubisz adrenalinę i akrobatykę? Mogłeś  spoglądać na miasto z perspektywy lotu ptaka, wybierając slackline, tyrolkę lub hamaki na wysokościach 40 m nad ziemią.
Dla tych, którzy jednak wolą bardziej „przyziemne” wyczyny, była strefa miejska ze trickboardami. Pod okiem opiekunów i instruktorów, uczestnicy testowali swoje umiejętności w utrzymaniu równowagi, a gdy byli zmęczeni mogli udać się do strefy chilloutu na jedzenie od Boho i leżakowanie w hamakach.
Prawdziwa magia jednak czekała na Was już wieczorem. Wyjątkowo, bo w niecce rezerwatu a nie na amfiteatrze, mogliście poskakać i potupać nóżką do muzyki Terrific Sunday. Jako zwieńczenie dnia, czekała na Was rejs z pochodniami po  Jeziorze Szmaragdowym.

Więcej o imprezie możecie dowiedzieć się na : Kadzielnia Sport Festiwal

Spodobało się? Koniecznie zajrzycie też na :
KSF 4 Urban Climbing
KSF 4 od kuchni

Kadzielnia Sport Festiwal 5
KSF 5 Urban Climbing

Podobne :
Pożegnanie Dworca PKS
Trzy.Czas dla niej

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ