cze
29
19

KSF 5 Urban climbing

Kadzielnia Sport Festiwal KSF Dzikie Historie wspinaczka bouldering baldy Aleksandra Kaniewska amfiteatr sport ekstremalny street photo WLK4 KW Kie

Urban climbing powraca

A skoro już jesteśmy przy Kadzielnia Sport Festiwal to nie mógł nas ominąć tzw. Urban climbing. I to dosłownie, bo Damian był w gronie organizatorów i koordynatorów wydarzenia a ja fotografuję zawody od początku ich istnienia, czyli…od 2018.

Od kiedy Damian rozpoczął przygodę z boulderingiem, wspólnie jeździmy i dokumentujemy wspinaczy w akcji w przeróżnych warunkach, więc można stwierdzić,że czuję się w temacie jak ryba w wodzie.Warto jednak zaznaczyć,że nasz kielecki Urban jest wyjątkowy. To prawdopodobnie jedyna tego typu impreza, gdzie w przestrzeni miejskiej, w ścisłym centrum (!) możecie śmiało i bez przykrych konsekwencji prawnych, wspinać się po pomnikach, budynkach a nawet wiaduktach. Patrząc na zdjęcia wydaje się to całkiem łatwe, ale niech Was nie zwiedzie niepozorny murek. Były sytuacje gdzie tylko jeden uczestnik przeszedł wytyczoną “drogę”, a na niektóre pomagały patenty jak…zdjęcie butów.

Spodobało się? Koniecznie zajrzycie też na :

Kadzielnia Sport Festiwal 5

Kadzielnia Sport Festiwal 4
KSF 4 Urban Climbing
KSF 4 od kuchni

Podobne :

Igrzyska boulderowe w Mobiusie
Jura

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ