lip
11
20

Asia & Andrzej | wesele artystów w Uroczysku

wesele artystów w Uroczysku świętokrzyskie Joanna Polowczyk Andrzej Plata Bierz Go Bukiet fotograf Dzikie Historie Kielce

Tancerka i aktor, czyli w Kielcach znajdziesz miłość

Prawdopodobnie, żadne z nich nie przewidywało, że to właśnie Kielce będą scenerią ich historii miłosnej.
Oboje, urodzili się i wychowali w zupełnie innych miastach, odległych o setki kilometrów od siebie. Co zatem sprowadziło ich w ten sam punkt na mapie, praktycznie rzecz biorąc na tą samą ulicę, w budynkach oddalonych o niecały kilometr?
Odpowiedź dość banalna : praca.

Dalej będzie już mniej banalnie, bo te dwa budynki są bardzo szczególne dla Kielczan. Chodzi o Kielecki Teatr Tańca w którym Asia jest tancerką oraz Teatr im. Stefana Żeromskiego , gdzie Andrzej jest aktorem.

I tak w końcu doszło do spotkania dwojga ludzi, pełnych temperamentu, pasji którzy wspierają się nawzajem w rozwijaniu swojej kariery, a nawet od czasu do czasu – spotykając się na tej samej scenie (chociażby w zeszłorocznym hicie “Lew, Czarownica i Stara Szafa” Asia zagrała Drozda a Andrzej Bobra).

Prywatnie również nie da się z nimi zetknąć pozostając obojętnym.
Ta Para to totalny zastrzyk energii i radości, wprawiająca nas w znakomity nastrój. Zatem chyba nic dziwnego, że nie skończyło się na tylko jednym spotkaniu. Ba, też nie na dwóch czy trzech. Wspólnie robiliśmy zdjęcia aż 5 razy, w tym 4 sesje, wszystko w przeciągu kilku miesięcy (a każdy z materiałów pojawi/ł się na stronie, lista pod reportażem) !

Ale wybiegamy myślą zanadto naprzód, bo oto clou Waszej wizyty.

Wesele artystów w Uroczysku

O tym dniu rozmawialiśmy na długo przed. Byliśmy wtajemniczani w przebieg przygotowań a nawet zaangażowani w pomoc przy tworzeniu papeterii i dekoracji, by następnie wspólnie obserwować przebieg pandemii i czekać niecierpliwie na godzinę 0. Ostatecznie, termin dopisał, goście dopisali, niestety piękna, słoneczna pogoda to byłby już chyba zbytek łaski i szaleństwo.
Nie powiem, trochę nam ten deszcz pokrzyżował szyki, ale to nic.
Niedogodności i stalowe pochmurne niebo zmąciło ich pogody ducha i faktu, że to wyjątkowy dzień. I my mieliśmy ten wielki przywilej, że zostaliśmy na niego zaproszeni.
A jak było? Sami zobaczcie

Chcecie zobaczyć pozostałe historie z Asią i Andrzejem ?

Sesja ślubna na dachu w Poznaniu
Golden age | stylizowana sesja na strychu
Sesja narzeczeńska nad jeziorem Sielpia
Minimalistyczna czarno-biała sesja

A może z kimś innym? Podobne wpisy na naszej stronie :
Ewa & Mateusz | leśny ślub w Uroczysku
Karolina & Wojtek | ślub miejski w Willi Hueta
Patrycja & Artur | sesja w teatrze

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ