paź
31
20

Magdalena & Michał | narzeczeńska sesja akrobatyczna

sesja akrobatyczna jesień świętokrzyskie ruiny Bobrza staw sesja z psem sesja narzeczeńska Dzikie Historie

Jesienna sesja akrobatyczna pary artystów

Jako dwoje osób, które poznało się i zakochało na studiach artystycznych uwielbiamy to, że z każdym sezonem przybywa do nas coraz więcej “pokrewnych dusz”. Choć nie jest to zasadą to jednak często bywa, że właśnie z Parami z światka branży “kreatywnej” możemy poszaleć więcej lub podzielić się ich talentami z nową publiką.
Czasem jest to taniec, zamiłowanie do nietuzinkowych strojów lub nietypowego stylu życia. Kolejna czekała na nas…akrobatyka.
Magdalenę kojarzyliśmy z widzenia, ponieważ wspólnie działaliśmy na Kadzielnia Sport Festiwal, gdzie prowadziła warsztaty dla dzieci.
Jest bardzo twórcza i ogromnie pracowita. Kiedy nie daje zachwycających pokazów tańca w powietrzu to trenuje dziewczęta do konkursów ogólnokrajowych z niemałymi sukcesami.
I to absolutnie nie wszystko bo wspólnie z Michałem (malarzem i wykładowcą UJK (!)), drugim bohaterem naszej sesji, działają w stowarzyszeniu “Kreatywni w Kielcach“. Pomagają przy organizowaniu wydarzeń artystycznych, promując artystów regionu i uświetniając duże imprezy kulturowe jak np. Budzenie Sienkiewki i Święto Kielc.

Nie mogło być zatem inaczej – sesja musiałaby nietypowa, pełna koloru, dynamizmu i tańca. Doczekaliśmy się upragnionej, złotej jesieni i choć pogoda nie końca dopisała postanowiliśmy “wycisnąć” z tej chwili ile się tylko da i na koniec, ściągnąć trochę słońca na ziemię. Ekipę dopełniła Beza, psia modelka i oczko w głowie Magdy.
Zanurzcie się zatem w to morze liści, wyobraźcie sobie szum i łopot tkanin – powróćmy do ostatniego października, pachnącego ziemią i deszczem.

Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Golden age | stylizowana sesja taneczna
Milena & Kuba | sesja w młynie

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ