Lip
21
18

Kamila & Łukasz | ślub plenerowy w Muzeum Wsi Kieleckiej

ślub plenerowy w tokarni, slow wedding, fotograf ślubny Kielce, hamaki na weselu, strefa chilloutu,Bierz go bukiet,ślub skansen,ślub rustykalny,Miłość nie wybiera

Muzeum Wsi Kieleckiej to miejsce, do którego uwielbiamy powracać i nigdy się nie nudzi. Wędrując klepiskiem pośród licznych zagród i wiatraków można niemal cofnąć się do przeszłości, tak innej od zgiełku nowoczesnego miasta. Jeśli lubujecie się w foklorze i słowiańskich osadach rodem z “Dzikiego Gonu” to dobrze trafiliście.

Od kiedy dowiedzieliśmy się,że w sercu parku przygotowano budynek specjalnie na uroczystości ślubne marzyliśmy o tym by tam zagościć. Dlatego gdy Kamila i Łukasz zaprosili nas byśmy sfotografowali ich ceremonię,cieszyliśmy się jak na gwiazdkę z nieba i odliczaliśmy dni do lipca, zacierając łapki. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania.
Niemal wszystko co będzie Wam dane poniżej oglądać zrodziło się z wizji Pary Młodej i jest dziełem  rąk ich i bliskich przyjaciół, którzy niestrudzenie pletli, układali i malowali.

Wiele z tych momentów, które się wydarzyły zostaną z nami na długo. Począwszy od piątkowego popołudnia gdzie zebraliśmy się w licznym gronie by udekorować salę, przez “Don’t stop me now”, które zabrzmiało jako zwieńczenie ceremonii po leniwy chill na hamakach. Przyjęcie było cudownie swobodne, bez reguł i bloków tematycznych. Jeśli chciałeś to mogłeś godzinami wylegiwać się na słońcu, z przerwą na deser i chłodne wino. Zmęczony tłumem, wolisz ucieczki w głuszę? 65 hektarów uliczek, łąk i lasów były do Twojej dyspozycji. A gdy już tańczono to do utraty tchu.

Przez te dwa dni skansen stał się naszym domem i zawsze będziemy ciepło wspominać tamte upalne dni i noce.


TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ