lip
21
18

Kamila & Łukasz | ślub plenerowy w skansenie Muzeum Wsi Kieleckiej

ślub plenerowy w skansenie muzeum wsi kieleckiej slow wedding fotograf ślubny Kielce strefa chilloutu ślub skansen Bierz go bukiet ślub rustykalny Miłość nie wybiera tokarnia

Muzeum Wsi Kieleckiej to miejsce, do którego uwielbiamy powracać i nigdy się nie nudzi. Wędrując klepiskiem pośród licznych zagród i wiatraków można niemal cofnąć się do przeszłości, tak innej od zgiełku nowoczesnego miasta. Jeśli lubujecie się w foklorze i słowiańskich osadach rodem z “Dzikiego Gonu” to dobrze trafiliście.

Od kiedy dowiedzieliśmy się,że w sercu parku przygotowano budynek specjalnie na uroczystości ślubne marzyliśmy o tym by tam zagościć. Dlatego gdy Kamila i Łukasz zaprosili nas byśmy sfotografowali ich ceremonię,cieszyliśmy się jak na gwiazdkę z nieba i odliczaliśmy dni do lipca, zacierając łapki. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania.
Niemal wszystko co będzie Wam dane poniżej oglądać zrodziło się z wizji Pary Młodej i jest dziełem  rąk ich i bliskich przyjaciół, którzy niestrudzenie pletli, układali i malowali.

Wiele z tych momentów, które się wydarzyły zostaną z nami na długo. Począwszy od piątkowego popołudnia gdzie zebraliśmy się w licznym gronie by udekorować salę, przez “Don’t stop me now”, które zabrzmiało jako zwieńczenie ceremonii po leniwy chill na hamakach. Przyjęcie było cudownie swobodne, bez reguł i bloków tematycznych. Jeśli chciałeś to mogłeś godzinami wylegiwać się na słońcu, z przerwą na deser i chłodne wino. Zmęczony tłumem, wolisz ucieczki w głuszę? 65 hektarów uliczek, łąk i lasów były do Twojej dyspozycji. A gdy już tańczono to do utraty tchu.

Przez te dwa dni skansen stał się naszym domem i zawsze będziemy ciepło wspominać tamte upalne dni i noce.


Spodobało się? Podobne wpisy na naszej stronie :

Kasia & Damian | ślub plenerowy w Kuźni Smaku i sesja w skansenie
Kasia & Michał | ślub plenerowy Folwark Wiązy
Agatka & Mati | garden party i impreza w stodole
Ania & Mateusz | boho wesele w Stodole pod Kasztanami
Milena & Kuba | sesja w młynie

Siedlisko Sobibór
Tradycje Doliny Psarki
Pytlówka. Edukacyjna zagroda
Niewarsztaty

TAGS:

POPRZEDNIA HISTORIA
NASTĘPNA HISTORIA
WPISZ CZEGO SZUKASZ